Ремонт пральних машин Siemens у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Обслуговує всі моделі пральних машин Siemens (Німеччина)

Звернення до дилетантів у пошуках мінімальних розцінок є ризикованим рішенням. Якщо вам необхідно відремонтувати пральну машину Siemens, викликайте професіоналів і отримайте не тільки якісний сервіс, але й тривалу післяремонтну гарантію. Ми проводимо ремонт пральних машин Siemens На Дому у всіх районах Тернополя та найближчого передмістя.

Ціни на ремонт пральних машин приємно порадують тих, хто звик до розумної економії, а висока якість запчастин гарантує бездоганну роботу техніки та повне відновлення її функцій. Низька ціна – це не рекламний трюк. Ми робимо колосальну роботу зі зниження витрат і з кожним роком забезпечуємо зростання продуктивності. Всі наші майстри мають великий досвід роботи і забезпечують мінімальний показник гарантійних випадків. Ми замовляємо запасні частини оптом за нижчою ціною та всі браковані деталі повертаються виробнику. Також ми практично не витрачаємо гроші на рекламу через велику популярність нашого центру та "сарафанне радіо", яке забезпечують задоволені клієнти.

Часті поломки пральних машин

На даний момент у Тернополі поширені як передні пральні машини Siemens, так і пристрої з вертикальним завантаженням. До найчастіших поломок можна віднести: несправності вузла підшипників, апаратні та програмні збої електроніки, поломки датчиків, протікання у різних місцях, а також вихід з ладу нагрівального елемента або зливного насоса. Якщо у вас порвалася манжета люка – ми її замінимо. Якщо вийшли з ладу амортизатори – наші співробітники встановлять нові.

Наскільки довго триватимуть ремонтні роботи?

Збираючись викликати майстра з ремонту пральних машин Siemens додому, багато господарів цікавляться термінами проведення робіт. Залежно від складності проблеми ремонт пральної машинки "Сіменс" займе від півгодини до доби з моменту обробки заявки. Якщо не потрібно повне розбирання агрегату, усунути несправність вдається швидко. Фахівці не тільки полагодять пристрій, але й дадуть докладні рекомендації щодо догляду за пралькою, щоб уникнути неприємностей у майбутньому.

Звертайтеся за професійною допомогою, і наші співробітники зроблять все можливе, щоб визначити та усунути неполадки. Онлайн-заявки приймаються цілодобово, також ви можете зателефонувати або написати в один із популярних месенджерів. Інформацію про них можна знайти у верхній частині цієї сторінки або у розділі "Контакти".

Ремонт пральних машинРемонт пральних машин SiemensРемонт пральних машин Siemens у РівномуРемонт пральних машин