Ремонт пральних машин Indesit у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт пральних машин Indesit

Сучасна побутова техніка вигідно відрізняється від моделей, випущених понад 30 років тому. Вона споживає значно менше електроенергії, при цьому забезпечуючи високу якість прання. Якщо ваш пристрій почав погано працювати - необхідно приділити цьому пильну увагу. Щоб не погіршити проблему при поломці побутової техніки, усувати несправність необхідно негайно. Ремонт пральних машин Indesit у Тернополі недорого пропонує виконати наш сервісний центр "НА ДОМУ". Заявку на обслуговування техніки будь-якого бренду можна зробити на нашому сайті, скориставшись зручною формою. Також ви можете зателефонувати або додатись до одного з месенджерів.

Досвідчені фахівці

Послуги з ремонту пральних машин Indesit виконується досвідченими фахівцями швидко та якісно. На обслуговування агрегатів для прання потрібно від 15 хвилин до 24 годин залежно від виду неполадки. Варто зазначити, що час може піти значно більше, якщо потрібно замовити запасні частини з інших міст. Якщо деталі є в Тернополі, то ніяких проблем не виникне. В даному випадку ми робимо виправлення на час транспортування.

Особливості пральних машин Indesit

Причин, через які техніка виходить з ладу, може бути чимало, і щоб з'ясувати, що сталося в даному конкретному випадку, необхідно виконати діагностику. При обслуговуванні пральних машин Indesit майстри сервісного центру «ДОМУ» завжди проводять цю процедуру, щоб точно визначити поломку. Такий підхід суттєво економить час на ремонт та виключає будь-які помилки.

Найчастіше в пральних машинах знаменитої італійської марки ламаються: електронний модуль управління, зливний насос (помпа), нагрівальний елемент або термодатчик, заливні клапани або патрубки, манжета люка, блокування люка, сам замок дверцят, а також амортизатори і пружини. Всі види поломок можна відновити швидко, і пральна машина зможе працювати багато років без перебоїв.

Вартість обслуговування техніки "Індезит" цілком доступна кожному за власника. Орієнтовні ціни на ремонт представлені у прайсі на нашому сайті. У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні запчастини, які у необхідній кількості є на складі. На роботу та замінені комплектуючі надається гарантія якості на строк до 12 місяців.

Ремонт пральних машин РівнеРемонт пральних машин IndesitВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Indesit