Ремонт варильних панелей у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт вбудованих варильних панелей (Тернопіль)

Сучасна варильна панель має вбудований форм-фактор. Такі пристрої можуть встановлюватися в кухонні меблі та користуються величезною популярністю як у Тернополі, так і в інших містах України. На щастя, нашим майстрам під силу обслуговування будь-якої складності як електричного, так і газового обладнання. У нашу майстерню клієнти звертаються з проханнями встановити, відремонтувати або налаштувати кухонні поверхні різних брендів. Ми надаємо ремонт На Дому, що значно заощаджує час та засоби користувачів та знижує ймовірність поломки під час перевезення пристрою.

Клієнтам майстерні «НА ДОМУ» не потрібно довіряти неперевіреним приватним виконавцям, демонтувати та відправляти агрегат у стаціонарний сервісний центр. Наші майстри мають у своєму розпорядженні все належне обладнання для якісної діагностики та ремонту варильних панелей на виїзді.

Найбільш поширені несправності

Найчастіше до нас звертаються за ремонтом варильних панелей у разі потреби заміни шнурів, елементів системи керування, нагрівальних елементів. Також часто можуть виходити з ладу конфорки типу Hi-Light або псується склокерамічна поверхня. Частою поломкою є несправність тангенціального вентилятора охолодження. Робота електричними панелями вимагає обережності та дотримання правил безпеки. Тому не варто намагатися самостійно усунути неполадки. Від'єднайте неправильно працюючий пристрій від мережі або перекрийте газ і зверніться за допомогою кваліфікованого майстра. Фахівці майстерні "НА ДОМУ" здатні впоратися з поломкою будь-якого рівня складності та відновити зламаний пристрій.

Переваги нашої компанії

Для користувачів, які звертаються за професійним ремонтом варильних поверхонь до нашого сервісного центру, ми пропонуємо вигідний комплекс послуг, від якого неможливо відмовитися. Ремонт варильної панелі відбувається виключно На Дому в Тернополі чи передмісті. Спочатку проводиться комплексна діагностика і лише у разі виявлення поломки – виконується ремонт. Після закінчення ремонту майстер розповімо вам про гарантію та необхідність правильно доглядати за варильною панеллю. Тривалість гарантії та ціна ремонту варильної панелі залежить від обсягу виконаних майстром робіт та виду замінених деталей. З приблизними розцінками можна ознайомитись у прайс-листі на цьому сайті або зателефонувавши.

Ремонт варильної поверхні ТернопільРемонт варильної панелі ТернопільЯкісний ремонт варильних панелей