Ремонт пральних машин Electrolux у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Скільки коштує ремонт пральної машини Electrolux На Дому?

Шведська компанія "Електролюкс" вже понад 80 років випускає якісні пральні машини, які працюють із застосуванням найсучасніших технологічних рішень. Продукція марки не тільки збирається з надійних комплектуючих, але й має багато режимів роботи. Відмінною особливістю техніки є низьке споживання води та електроенергії. Якщо ви замислилися над необхідністю ремонту шведської техніки, наша команда зможе допомогти. Ми вже понад 12 років працюємо у Тернополі та маємо величезний досвід роботи з різними пральними машинами.

Навіть найнадійніше та якісне обладнання після певного терміну експлуатації може вийти з ладу. Спеціалісти нашого сервісного центру у Тернополі візьмуться за ремонт пральних машин Electrolux незалежно від рівня складності поломки. При виконанні робіт використовується сучасне обладнання, що дозволяє провести максимально точну діагностику та оригінальні комплектуючі. У разі екстреної необхідності майстри зможуть застосовувати контрактні запасні частини, але це робиться тільки з дозволу власника побутової техніки.

Часті поломки

Пральні машини Electrolux відомі як високоякісні та надійні пристрої, які досить рідко потребують ремонту, проте в деяких ситуаціях може знадобитися втручання досвідченого майстра. Необхідність відремонтувати обладнання може виникнути у таких випадках:

  • недотримання правил експлуатації;
  • відмови від регулярного сервісного обслуговування;
  • природного зносу комплектуючих;
  • перепадів напруги в електромережі;
  • впливи на основні вузли жорсткої води.

Ми знаємо, наскільки важливо швидко відновити функціональність техніки, тому подбали про організацію ремонту пральних машинок "Електролюкс" На Дому – майстер приїде до будь-якого району Тернополя чи передмістя одразу після отримання заявки. Ціни на наші послуги залежать від складності поломки та необхідності заміни запчастин. Уточнити інформацію можна звернувшись до менеджера. Ми завжди намагаємося допомогти нашим клієнтам, навіть якщо їхній пристрій дуже рідкісний і замовлення запасних частин займає багато часу. Ви завжди можете розраховувати на наших фахівців та їхній досвід у ремонті шведських пральних машин. Якщо у вас вийшла з ладу інша побутова техніка, то ми також зможемо допомогти в її відновленні.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин ElectroluxРемонт пральних машин Тернопіль