Ремонт холодильників у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Якісний ремонт холодильників та морозильних камер

Поломки холодильників можуть траплятися досить часто, особливо у Тернополі, де влітку температура легко може перевищувати показник 35 градусів Цельсія. У таких умовах холодильне обладнання не може нормально працювати і стає непридатним. У цьому ламаються як класичні холодильники. Вийти з ладу може морозильна камера або скриня, що вбудовується, холодильник, пристрій типу Side-by-Side або Blast Chiller.

Викличте додому майстра з сервісного центру «ДОМУ», і він зможе полагодити пристрій в день звернення або будь-який зручний для вас час. У нашому сервісному центрі можна замовити ремонт та обслуговування холодильників вітчизняних та зарубіжних брендів. Орієнтовні ціни ви знайдете в прайсі, остаточну вартість послуг майстер розрахує після проведення діагностики.

Вигідні ціни у Тернополі

У найчастіших поломках холодильників і морозильних камер можна віднести: несправності компресора, вихід з ладу термодатчика або термостата, витік холодоагенту, засмічення капілярної трубки або дренажної системи, проблеми з перегріванням або недостатнім охолодженням однієї з камер. Також холодильники можуть отримати пошкодження електроніки, якщо під час роботи були перебої з подачею електроенергії.

Бажаєте, щоб ваш холодильник відремонтували швидко та недорого? Ми виконаємо ваше бажання: майстри сервісного центру «НА ДОМУ» полагодять холодильник протягом 24 годин з моменту подання заявки без додаткових націнок за терміновість. Фахівець приїде в будь-який район Тернополя і замінить деталі, що вийшли з ладу, на нові. Це займе зовсім небагато часу, так що вам не доведеться змінювати звичний графік. Додаткову оплату немає і при обслуговуванні у вихідні. Ви можете викликати майстра додому на суботу чи неділю, коли не потрібно йти на роботу.

Гарантія на ремонт

Найнеприємніше, що може статися після ремонту холодильника – повторна поломка наступного дня після візиту майстра. Гроші вже заплачені, а приватник не бере слухавки чи посилається на зайнятість? З нашою компанією ви ніколи не потрапите в подібну ситуацію, адже майстерня « нА ДОМУ» надає післяремонтну гарантію на всі види послуг терміном від 3 до 12 місяців. Протягом гарантійного періоду майстер нашого сервісного центру ліквідує поломку того самого вузла безкоштовно.

Відмінною рисою СЦ "НА ДОМУ" є ретельне опрацювання всіх бізнес-процесів усередині компанії. Забезпечити якісний ремонт холодильників допомагає сучасний підхід до сервісного обслуговування: ми не відновлюємо старі вузли, а одразу замінюємо деталі на нові. При цьому ресурс надійності побутової техніки збільшується, тому після візиту майстра ви зможете радіти бездоганній роботі холодильника протягом багатьох місяців. Замість того, щоб платити велику ціну за новий пристрій, ви можете продовжити термін служби свого улюбленого холодильника або морозильної камери.

Викликати майстра – простіше простого!

Якщо у вас зламався холодильник, запросити майстра додому для ремонту буде нескладно. Заповніть заявку в режимі онлайн або просто зателефонуйте, вказаному на сайті. Замовнику достатньо назвати ознаки несправності, повідомити модель, марку та рік випуску техніки. Майстер самостійно підбере всі необхідні комплектуючі та приїде до будь-якого району Тернополя для надання швидкої технічної допомоги. Залишились питання щодо роботи нашої майстерні? Зателефонуйте, і ми детально розповімо про умови надання послуг та проконсультуємо з технічних питань. Телефонуйте і ви не пошкодуєте!

 

Ремонт холодильникiвРемонт холодильниківРемонт холодильниківРемонт холодильників ТернопільРемонт холодильників на дому Тернопіль