Ремонт пральних машин Samsung у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Обслуговування всіх моделей пральних машин Samsung

Якщо ви мешкаєте у Тернополі, то повинні були хоча б раз чути про наш сервісний центр. Бренд "НА ДОМУ" став одним з перших, хто почав ремонтувати техніку На Дому у користувача. Ми робимо пральні та посудомийні машини, холодильники та морозильні камери, а також різну кухонну техніку.

Виробник із Південної Кореї

Компанія Samsung - відомий виробник побутової техніки та електроніки, який виготовляє справді якісні пристрої. Сучасна пральна машина може працювати 20-30 років. Якщо ваш пристрій зламався раніше, вам однозначно варто ремонтувати пристрій.

Внаслідок неграмотної експлуатації, надто жорсткої води та перепадів напруги в електромережі побутова техніка навіть відомих виробників може вийти з ладу. Коли потрібен якісний та швидкий ремонт пральних машин Samsung На Дому за доступними цінами, багато жителів Тернополя обирають наш сервісний центр. Досвідченим майстрам під силу відремонтувати пральну машину "Самсунг" незалежно від складності поломки, діагностувавши точну причину виходу з ладу обладнання і при необхідності замінивши деталі, що вийшли з ладу (тільки на нові та оригінальні).

Часті поломки техніки Samsung

У нашому місті дуже багато корейської техніки. Якщо вона виходить з ладу, то не слід чекати багато часу. Звернутися до нашого сервісу з ремонту пральних машин Samsung, розташованого у Тернополі, слід за наступними ознаками несправностей:

  • вода не надходить у бак;
  • при віджимі з'являються сильний шум та вібрація;
  • вода не зливається після закінчення циклу прання;
  • барабан не обертається;
  • вода не нагрівається до необхідної температури;
  • електронний модуль керування не реагує на команди;
  • пристрій взагалі не вмикається або вибиває автомати.

Виїзд додому

Фахівці майстерні «НА ДОМУ» здійснюють обслуговування та ремонт пральних машин Samsung вже більше 12 років. Ми не прагнемо підвищити ціни, навпаки, наш ремонт коштує недорого. Ми надаємо послуги якісно та з гарантією до 1 року, виїжджаючи додому до клієнта в день звернення.

Для початку вам потрібно зателефонувати і обговорити з майстром всі особливості вашої пральної машини та симптоми поломки. Якщо ви хочете викликати майстра не терміново, просто назвіть будь-який зручний день тижня і час. Фахівець СЦ "НА ДОМУ" приїде тоді, коли вам буде комфортно. Виїзд здійснюється по Тернополі та найближчому передмістю.

 

Відремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин ТернопільРемонт пральних машин Тернопіль