Ремонт пральних машин Atlant у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт пральних машин АТЛАНТ

Бренд АТЛАНТ вже багато років є популярним у нашій країні. Раніше ці пристрої з Білорусі постачалися під торговою маркою "Мінськ", але останні 20 років уже продавалися як АТЛАНТ. Компанія випускає холодильники та морозильні камери, а також пральні машини з фронтальним та вертикальним завантаженням. Продукція марки коштує недорого, але при цьому має досить високий рівень якості. Якщо ви хочете купити нову техніку, краще спочатку спробувати її відремонтувати.

Офіційна гарантія на побутову техніку цього бренду становить 3 роки, але нерідко обладнання виходить із ладу після закінчення гарантійного терміну. Якщо вам потрібен якісний ремонт пральної машини АТЛАНТ у Тернополі, зверніться до нашого сервісу. Досвідчені майстри нашого центру "НА ДОМУ" здійснюють обслуговування та ремонт пральних машин На Дому у клієнта, виїжджаючи в день подачі заявки в будь-який район Тернополя. Після проведення діагностики фахівець полагодить пральну машину ATLANT протягом максимум 24 годин. У цей час не входить очікування запасних частин, але якщо вони є - то ремонт буде виконано максимально швидко.

Причини поломок техніки АТЛАНТ

Необхідність ремонту пральної машинки виникає при протіканнях, некоректній роботі обладнання, низькій якості прання. І в цих випадках жителі Тернополя вважають за краще довірити ремонт пральних машин ATLANT нашим спеціалістам, оскільки ми працюємо швидко та з гарантією якості. А якщо потрібно замінити будь-які деталі, використовуємо лише оригінальні та нові запчастини. Але в деяких ситуаціях може знадобитися встановлення рідкісних деталей, які доставлятимуться до Тернополя кілька тижнів. У таких випадках ми можемо запитати у клієнта можливість встановлення якісних контрактних запасних частин.

Найчастіше відремонтувати пральну машинку ATLANT може знадобитися через:

  • низька якість водопровідної води;
  • механічних пошкоджень барабана;
  • перепадів напруги у мережі;
  • надлишку миючих засобів;
  • зношування певних деталей - зливного насоса, підшипників, Тена.

Працює щодня, за максимально зручним для клієнтів графіком – з 8 ранку до 9 вечора. При цьому ви можете зателефонувати нам і у вихідні, і у святкові дні. А на самому сайті можна заповнити форму онлайн-заявки та надіслати її у будь-який час. Прийом заявок на сайті працює цілодобово. Як тільки ми вийдемо на роботу - то одразу ж вам зателефонуємо.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машинРемонт пральних машин на дому