Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Компанія "НА ДОМУ" є одним із лідерів у галузі ремонту побутової техніки у місті Тернопіль. Завдяки великому досвіду роботи наші фахівці навчилися відновлювати навіть найрідкісніші моделі пральних машин, посудомийок, холодильників та техніки для приготування їжі. Відсоток гарантійних випадків становить лише 0,2%, що є одним із найвищих показників не лише у Тернополі, а й у всій Україні. Фахівці майстерні "ДОМУ" можуть усунути як прості, так і найсерйозніші поломки. На всі види послуг розповсюджується розширена гарантія, термін якої може досягати 12 місяців.

Гарантія поширюється на ті вузли та агрегати, в які втручалися наші спеціалісти. Якщо після виконання ремонту в конструкцію приладу втручалися інші майстри, то така техніка не підлягає гарантійному обслуговуванню. Ми не можемо відповідати за роботу інших майстрів, але несемо повну відповідальність за свою роботу. Гарантія поширюється лише на ту побутову техніку, яка знаходиться у Тернополі та не перевозилася до інших населених пунктів. Якщо ви транспортували пристрій, він повинен перевозитися в повній відповідності з рекомендаціями виробника.

 

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».