Ремонт холодильників Whirlpool у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Зламався холодильник Whirlpool? Звертайтесь до нас!

Якщо ваше домашнє обладнання почало працювати нестабільно, необхідно звернутися за допомогою до фахівця. Ремонт холодильників Whirlpool На Дому можна оперативно замовити у нашому сервісному центрі "НА ДОМУ". Для того, щоб залишити свою заявку, слід скористатися зручною формою зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувати менеджеру.

Як тільки заявка на ремонт холодильника "Вірпул" буде прийнята, ви можете очікувати на прибуття майстра цього ж дня. Висока кваліфікація та величезний досвід наших фахівців дозволяє витрачати на обслуговування холодильних агрегатів зовсім небагато часу. Навіть у разі серйозних несправностей ремонт займе не більше кількох діб.

Американські холодильники Whirlpool

Компанія Whirlpool була заснована в 1911 році і на сьогоднішній день є одним із світових лідерів із продажу побутової техніки у світі. У нашій країні та інших країнах Європи популярністю користуються інші марки, але й побутова техніка зі США також часто зустрічається. Наприклад, лише у Тернополі до нас зверталося понад 3000 власників холодильників "Вірпул", які виходили з ладу протягом останніх 12 років.

Самі собою холодильники американської марки не сильно відрізняються за надійністю від знаменитих європейських і корейських марок. Навпаки, вони багато в чому виграють. Як і вся американська техніка, вони відрізняються високою надійністю та тривалим терміном служби. Варто зазначити, що за дотримання всіх норм експлуатації холодильник "Вірпул" може спокійно працювати 20-30 років. Якщо ваш холодильник молодший – то однозначно варто виконувати ремонт.

До найчастіших поломок можна віднести: несправності компресора, засмічення капілярної трубки, апаратні та програмні збої електроніки, проблеми з вентилятором або таймером відтайки, а також засмічення дренажного отвору. Всі ці проблеми ми можемо легко усунути.

Вигідні умови від СЦ "НА ДОМУ"

Для мешканців Тернополя ми робимо привабливі пропозиції на ремонт холодильників Whirlpool. Фахівці сервісного центру «НА ДОМУ» зроблять обслуговування техніки На Дому за прийнятними цінами і дадуть цінні рекомендації щодо її правильної експлуатації. Сервіс холодильників "Вірпул" здійснюється з гарантією якості на виконані роботи та замінені комплектуючі. У своїй роботі ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання та оригінальні запчастини. Звертайтесь до нас, і ваша техніка здобуде друге життя!

Ремонт холодильників Whirlpool ТернопільРемонт холодильників Whirlpool на дому