Ремонт холодильників Beko у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Сломался холодильник BEKO? Обращайтесь к нам!

Побутова техніка BEKO виробляється в Туреччині і є дуже популярною не тільки в цій країні, а й у багатьох інших регіонах світу. Особливістю продукції марки можна вважати досить гарну якість та тривалий термін експлуатації. Також варто зазначити, що продукція "БЕКО" має досить низьку ціну, що є дуже важливим для мешканців Тернополя та інших регіонів України.

Після кількох років експлуатації побутова техніка може вийти з ладу, це не дивно, оскільки деталі та вузли з часом зношуються та пошкоджуються. Не захищене від неполадок та обладнання надійних брендів – ремонт холодильників BEKO у нашому сервісному центрі замовляють все більше мешканців Тернополя та прилеглих населених пунктів. Ми пропонуємо відремонтувати поламаний агрегат швидко та за оптимальною ціною, вона встановлюється після ремонту та залежить від складності неполадки. Для тих, хто не має наміру витратити багато часу і сил на доставку холодильника BEKO в сервісний центр, звернутися до нас – єдине правильне рішення, оскільки ми виконуємо ремонт На Дому у клієнта в будь-який день тижня.

Чому варто довіряти СЦ «НА ДОМУ»?

Якщо холодильник BEKO перестав охолоджувати продукти, деренчить або покрився зсередини сніговою "шубою", відкладати ремонт категорично не рекомендується - тільки своєчасне обслуговування поверне агрегат працездатність. Ремонт техніки в нашому сервісному центрі має кілька переваг - вона виробляється На Дому, займає мінімум часу і коштує недорого. Низька ціна обумовлена низкою чинників: зниженою вартістю запасних частин (оптові закупівлі), грамотною транспортною і товарною логістикою, великим досвідом майстрів, низькою кількістю гарантійних випадків, а також низькими витратами на рекламу. Завдяки багаторічній роботі до нашої компанії звертаються багато мешканців Тернополя, які мають родичів чи друзів, які вже працювали з майстернею "НА ДОМУ". Такі клієнти радять нас своїм близьким, за що ми їм дуже вдячні.

Всі ці переваги дають змогу багатьом жителям міста обирати нашу сервісну організацію. До того ж, на всі роботи надається гарантія, термін якої складає від 3 місяців до 1 року. Термін гарантії залежить не лише від марки холодильника, а й від його моделі. Для кожного конкретного пристрою термін гарантії вибирає майстер, який проводить діагностичні чи ремонтні роботи. Якщо ви хочете уточнити умови надання послуг, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або надішліть повідомлення із запитанням у спеціальну форму.

Ремонт холодильників BEKOПрофесійний ремонт холодильникаКапітальний ремонт холодильників