Ремонт холодильників Samsung у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Вигідна ціна на ремонт холодильників Samsung

У разі поломки побутової техніки, користувачам важливо знайти ремонтників, які можуть запропонувати максимально вигідні умови. Доступні ціни на ремонт холодильників Samsung у Тернополі – важлива, але не єдина причина популярності нашого сервісного центру. Ми пропонуємо не тільки якісний ремонт холодильників "Самсунг" На Дому з використанням оригінальних запчастин, а й післяремонтну гарантію терміном від 3 до 12 місяців, а також максимально стислий термін усунення несправностей. Вже за 24 години ви зможете знову використовувати побутову техніку.

Переваги СЦ "НА ДОМУ"

Кваліфікація наших майстрів дозволяє проводити навіть найскладніший ремонт холодильників Samsung На Дому у замовника. Ми робимо заміну реле, датчиків, ущільнювача, встановлюємо нові випарники і робимо дозаправку системи фреоном. Якщо ваш холодильник Самсунг зламався, викличте майстра, і він відремонтує пристрій у вашій присутності. Виїзд спеціалістів проводиться у будь-які райони Тернополя, а також у населені пункти Тернопільської області.

Чому варто ремонтувати холодильник Samsung?

Виробник з Південної Кореї відрізняється високою якістю складання та використанням надійних комплектуючих. Хороший холодильник марки може працювати 20-30 років у разі дотримання вимог, викладених у посібнику з експлуатації. Тому лагодити холодильник "Самсунг" однозначно варто.

До найчастіших поломок можна віднести розгерметизацію контуру холодильної камери або морозильного відділення. У такому разі холодоагент виходить із системи і пристрій не може нормально працювати. Також може зламатися компресор, який відповідає за циркуляцію холодоагенту. У моделях з охолодженням NoFrost можуть вийти з ладу таймер або датчик відтайки та спеціальний вентилятор. Будь-який холодильник може також отримати фізичні пошкодження. Незалежно від типу поломки, наші майстри можуть відновити пристрій.

Як викликати майстра?

Якщо ви все ж таки зважилися на ремонт побутової техніки, то просто зателефонуйте, який розміщений на нашому сайті. Також ви можете залишити онлайн-заявку або написати в один із наших месенджерів. Скористайтеся якісним сервісом від «НА ДОМУ», і ви напевно залишитеся задоволені рівнем цін і якістю наданих послуг. Детальну інформацію про ціни можна отримати у менеджера або в розділі "Ціни".

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильник РівнеПоломки холодильників Samsung