Ремонт холодильників Siemens у Тернополі

Наші телефони:

(096) 868-44-72
(066) 098-00-36

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Тернопіль, вул. Танцорова, 4

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонтуємо холодильники та морозильні камери Siemens у Тернополі

Не знаєте, чому в морозильній камері з'явився крига, а компресор працює без зупинки? Холодильник гріється та шумить? Чи утворюється калюжа під пристроєм? Морозильник вибиває автомати? Зверніться до нашого спеціалізованого сервісного центру "НА ДОМУ" – ми встановимо причини неполадки та виконаємо ремонт холодильника Siemens дуже швидко, послугою можуть скористатися жителі Тернополя та передмістя.

Наші фахівці оперативно та якісно вирішують будь-які завдання – заправляють агрегат холодоагентом, перенавішують двері, відновлюють роботу термостату. Ще один вагомий плюс обслуговування у нас – можливість запросити кваліфікованого майстра додому, він приїде у день оформлення заявки до будь-якої точки Тернополя, області та відремонтує холодильник "Сіменс" за пару годин. Варто зазначити, що ціни на ремонт у нас більш ніж доступні, вони не підвищувалися з 2018 року.

Особливості холодильного обладнання "Сіменс"

Компанія Siemens була заснована більш ніж 100 років тому у Німеччині. Цей бренд є великим виробником як побутової техніки, а й інших видів промислового устаткування. Інженери марки розробляють поїзди, турбіни, обладнання для електростанцій та багато інших видів корисної продукції. Завдяки великому досвіду та величезній виробничій базі холодильники та морозильні камери Siemens відрізняються високою якістю збирання та застосуванням передових технологій. Техніка може бути як вбудовуваною, так і окремою. Концерн виробляє однокамерні, двокамерні та багатокамерні моделі, які використовують різні технології охолодження. У Тернополі популярні як класичні холодильники, так і моделі із системою охолодження NoFrost. До найчастіших поломок можна віднести несправності компресора, таймера або датчика відтайки, а також витоку холодоагенту.

Викличте майстра додому

Скористатися нашою допомогою варто з кількох причин – ми швидко обробляємо заявки, виконуємо ремонт холодильників "Сіменс" за один візит, гарантуємо всі види обслуговування. Крім того, наші майстри охоче відповідають на запитання клієнтів та розкривають секрети правильної експлуатації побутової техніки. Для ремонту холодильників ми використовуємо лише нові брендові деталі, це виключає ризик повторної поломки. СЦ "НА ДОМУ" працює без вихідних - замовляйте ремонт обладнання в зручний для вас час.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників SiemensРемонт холодильників і морозильників Siemens