Чи Можна Ставити Пральну Машину Поруч з Плитою | Поради

- Apr 26, 2022

 Багато українців досі живуть у тісних будинках радянської споруди, що спричиняє певні труднощі із встановленням побутової техніки. У деякі ванні кімнати встановити пральну машину просто неможливо. Окремого місця для організації пральні немає у більшості жителів нашої країни. Тому багатьох цікавить питання можливості установки прання на кухні, так як фронтальні моделі легко можуть встановлюватися під стільницю, а їх розмір дозволяє легко розміщуватися під стільницею.

Куди краще встановити пральну машину?

Якщо вас цікавить можливість встановлення пральної машини біля плити, краще звернутися до  посібника з експлуатації пристрою, яке постачалося разом із машиною. Краще звернутися до майстра по пральним машинам. Варто розуміти, що виробники не розглядають кухню як місце, в якому може розміщуватися машина. На хороше, проста відповідь на ваше запитання - ні, не можна. Але всі ми розуміємо, що іноді трапляються життєві ситуації, в яких людина просто немає вибору. У таких випадках можна розглянути можливість установки машини на кухню - під стільницю.

Ідеальним рішенням в такому випадку буде вибір пральної машини, що вбудовується, яка має ряд переваг перед простим пристроєм з окремим корпусом. Вбудовувані машини призначені для інсталяції у вузькі простори, а на їхньому фасаді розміщуються спеціальні кріплення, на яких можна розмістити меблеві панелі. Такий варіант дозволить вам не тільки вирішити питання з проблемою встановлення прання, але й створити на кухні стильний інтер'єр, в якому пральна машина не виділятиметься. Якщо ж у вас вже є машина, то можна просто розмістити її під стільницею.

пральна машина замiна ремня

Чи допустима установка біля плити?

Місця на кухні не так багато, адже великий простір займає мийка, холодильник, ящики або посудомийна машина. Тому в більшості випадків користувач може впертись у газову плиту. Розміщувати машину впритул у такій ситуації категорично неможливо.

І це не обов'язково повинна бути газова плита, впритул до пральної машини не можна встановлювати електричні та індукційні плити, варильні панелі і духові шафи, що вбудовуються, шафи для підігріву посуду і мікрохвильові печі. Також не можна встановлювати пральну машину поруч із батареєю.

Можливі наслідки

Якщо ви все ж таки вирішите встановити пральну машину поряд з плитою або гарячим побутовим приладом, то ви можете зіткнутися з тяжкістю наслідків. Справа в тому, що пральні просто не розраховані на експлуатацію в таких умовах. Навпаки, вони мають працювати в умовах підвищеної вологості, що утворюється від великої кількості води. Саме тому найкращим місцем для пральної машини є пральня чи ванна кімната.

Якщо ви поставите пральну машину поруч із духовкою – то в ній поступово почнуть пересихати різні шланги та патрубки, у тому числі зливної та заливної. Також може почати тріскатися люка манжета і пластикові елементи конструкції. У разі тривалої експлуатації може пошкодити навіть електрична проводка або електронний модуль керування. А відновлення пральної машини після таких несправностей вартує великих грошей.

Ще одна неприємна особливість – це вібрація. Як відомо, пральні машини дуже вібрують під час віджиму, навіть якщо дуже добре їх встановити за рівнем. Наприклад, для багатьох пральних машин марки LG "танці по кімнаті" є повсякденною справою. Після тривалого сусідства з пральною машиною частини корпусу варильної панелі, духової шафи, мікрохвильової печі або плити почнуть люфтити, також почнуть бовтатися кріплення меблів.

не вмикається пральна машина

Запобіжні заходи

Для того, щоб сусідство пральної машини та духової шафи не мало серйозних наслідків, необхідно організувати на кухні якісну вентиляцію. Приміщення повинне часто провітрюватися, а витяжка включатиметься під час приготування їжі.

Для того, щоб машина служила якомога довше, вам потрібно забезпечити зазор в 3-5 см між пристроями, щоб гаряче повітря могло нормально циркулювати. Закривати цей зазор меблевою панеллю немає сенсу, у разі машина сильно нагріватися. Також періодично проводьте профілактичний огляд пральні та оцінюйте м'якість зливних та заливних шлангів.

Якщо машина вже постраждала?

Багато хто часто шукає відповіді на питання, коли поломка вже сталася. Якщо ви тривалий час тримали пральну машину поруч із газовою або електричною плитою і вона вийшла з ладу - то вам знадобиться допомога кваліфікованого спеціаліста. Возити пральну машину нікуди не потрібно, майстер по пральним машинам  сам приїде додому та відновить працездатність пристрою.

У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які стикалися з різними моделями пральних машин: фронтальними, вертикальними і вбудованими. Ми полагодили понад 3000 пральних машин за час своєї роботи і мали справу з пристроями різних брендів. Просто зателефонуйте і розкажіть про свою проблему. Кваліфікований фахівець швидко приїде додому та проведе діагностику. А ціна ремонту вас приємно здивує.


Комментарии (0)


Додати коментар
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


Зміст: